Tenis od najmłodszych lat był moją pasją, czego efektem był start w licznych zawodach tenisowych organizowanych przez Polski Związek Tenisa. Jako młody zawodnik dzięki swojej systematycznej grze i pracowitości na korcie osiągnęłam poziom umiejętności technicznych i motorycznych umożliwiających mi starty w turniejach regionalnych, ogólnopolskich i zajmowanie w nich czołowych miejsc.

W 2001 roku ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku uzyskując tytuł trenera tenisa II klasy.

Dziś posiadam już wieloletnie doświadczenie z zakresu szkolenia młodych tenisistów. Zajęcia szkoleniowe prowadziłam na terenie Ośrodka Tenisowego w Żabnie koło Mogilna, szkółkach tenisowych w Gdańsku, licznych obozach tenisowych w Polsce, we współpracy z innymi trenerami.

Obecnie zajmuję się profesjonalną nauką gry w tenisa, dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Do moich osiągnięć trenerskich zaliczam sukcesy Adama Kinowskiego, obecnego Drużynowego Mistrza Polski oraz Mistrza Polski w grze deblowej w tenisie na wózkach.

Chętnie przekażę swoje wiadomości i umiejętności z zakresu nauki tej dyscypliny sportowej młodzieży i starszym, być może przyszłym pasjonatom tej gry.

Tenis to szlachetny, czysty sport

Tenis pozwala rozwinąć w sposób zrównoważony cechy motoryczne jak i intelektualne, wymagając od grającego pełnego zaangażowania.

więcej

Chcesz nauczyć się grać w tenisa?

Chcesz nauczyć się grać w tenisa lub zapisać swoje dziecko na zajęcia tenisa. Jestem do dyspozycji przez cały rok.

więcej

Chcesz rozwinąć swoje umiętności?

Chcesz podszlifować swoje umiejętności technicznie oraz taktyczne aby grać lepiej niż dotychczas?

więcej